volná diskuze

Datum: 29.11.2011

Vložil: Karel

Titulek: Hledá se

Dobrý den,
Chtěl bych se tímto emailem zeptat zda nevíte, nebo někdo z vaší redakce o vlastníkovi Škody Favorit se zavařenými zadními bočními dveřmi které byly stejně jako kapota, přední dveře a střecha vyrobeny s hliníkového plechu nanýtované.
Toto bylo bílé barvy se skly z plexy původně stavěno na závody do vrchu.
Vozidlo bylo postaveno v roce 2007 a někdy v roce 2007léto podzim bylo na amatérských závodech rally, bohužel nevím přesně kde.
Velice rád bych se s dotyčným pánem setkal, ale nemám na něho kontakt ani email.
Chci se tímto zeptat jestli náhodou neznáte někoho kdo tímto autem jezdí, nebo jezdil a případně mi na něho poslal email nebo tel kontakt.

Děkuji za pomoc

Karel Málek

Lanškroun

tel 775644205

Datum: 23.08.2011

Vložil: Honza Žíla

Titulek: RALLY TEAM RADOUŇ

Zdravím,Vaše stránky jsou velice pěkné a alespoň se na internetu nenudím a čtu vaše články :-) Často se setkáváme na tratích AR....Teď nevím který podnik ale jednou jsem startoval za vámi a Vaše pekelná Stotříca mi vždy ujela :-) ale jelikož jsem junior tak není divu,časem se vyjezdím a bude to lepší..

Na závěr..Veliká chvála Vašim stránkám :)

Datum: 25.08.2011

Vložil: Michal Žvátora

Titulek: Re: RALLY TEAM RADOUŇ

Děkuji. Stránky jsem začal dělat pro vlastní potřebu abych měl o všem přehled časem se to trochu rozrůstá. Jsem rád, že se někomu líbí. Ale vždy je co vylepšovat. Třeba stále se dopouštím pravopisných chyb a občas je text nesrozumitelný. Kdyby byli nějáké nápady na změny jsem jedno ucho.
Díky za pochvalu, ale sami jsme taky začátečníci. Junioři mají výhodu, že až jim bude tolik co nám tak budou mít už hromadu najetých km a zkušeností a tím pádem mnohem lepší časy. Takže se máme na co těšit :).

Datum: 29.08.2011

Vložil: Honza Žíla

Titulek: Re: Re: RALLY TEAM RADOUŇ

Všiml jsem si že celkem často porovnáváte svoje výsledky s M.Žílou (mimochodem je to můj strýc) :-) velice obdivuji že Vaše 130 ho celkem stíhá...Protože to jeho kilčo je malej drak...Já mám vínového Favorita-bílý pruh přez bok a v Milovicích 25.6.11 i nálepka na předním okně Matador..Víte? :-)

Datum: 01.09.2011

Vložil: Michal Žvátora

Titulek: Jiný styl.

Takže strýc aha já jsem měl v tom zamtek :).
No ne vždy stíháme. Třeba v Bělé nás pěkně prohnal. Ale myslím, že jde o to, že každý má k tomu trochu jiný přístup. Milan se hlavně chce bavit- takže na čas až tolik nekouká.
JJ už vím, ale koukám, že si jel jen poslední tři závody to jsi dřív nejezdil ?
Doufám, že ti nevadí, že ti tykám a byl bych rád kdyby jsi mě taky tykal přece jen nejsme tak staří od sebe.( aspoň doufám :) )

Datum: 01.09.2011

Vložil: Honza Žíla

Titulek: Re: Jiný styl.

Takže já jsem Honza...no jo,je pravda že Milan jede pro zábavu ale přece jenom taky hází očka na výsledky...Přece nebude na dně výsledkové tabulky...nn,dřív jsem nejezdil :-)

Datum: 10.10.2010

Vložil: chucki.m

Titulek: rallye sprint

Ahoj! Blíží se Rallye sprint Chrudim. Dobrý depo,slušná trat,startovka 1000kč. více na www.rallyechrudim.cz

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek